Wiadomość trenera!
Witam Rodełko!
Wszyscy widzimy co dzieje się wokół nas, jak ciężki i trudny czas nastał dla sportu, naszego kraju, Europy, a nawet całego Świata. W obecnej sytuacji nasze przygotowania do rundy wiosennej schodzą na dalszy plan. Tydzień temu apelowałem o indywidualne treningi w parkach, lasach itd., jednak sytuacja zmieniła się diametralnie i to niestety na gorsze. Dziś proszę was: ZOSTAŃCIE W DOMU!!! Zapewne każdy z nas tęskni za treningami, meczami i naszymi wspólnymi spotkaniami i ten czas z pewnością nadejdzie, ale musimy być cierpliwi, zdyscyplinowani i przede wszystkim ZDROWI! W obecnej sytuacji nikt nie wie czy rozgrywki zostaną wznowione, ale mimo wszystko zachęcam do treningów w domu. Zaproście do wspólnych ćwiczeń żonę, dzieci, rodzeństwo a nawet mamę czy tatę! Bądźcie kreatywni, wymyślajcie coraz ciekawsze zajęcia, wspomagajcie się internetem, a jak będziecie mieli coś ciekawego to wysyłajcie do naszego kapitana, który z pewnością to wykorzysta! Zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy pt: Podaj Dalej, która niech jest chociaż małą namiastką zajęć z piłką (oczywiście też się przyłączam).
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zawodników i kibiców naszego KLUBU!
BĄDŹCIE ZDROWI!