"Po sławę, po honor, po ZWYCIĘSTWO"!

Bo bardzo efektownym pożegnaniu się z własną publicznością w meczu z drużyną z Starych Tarnowic, w najbliższą kolejkę będziemy mieli okazję wykonać cel, spełnić marzenia.. Zagramy z LKS Orłem Nakło Śl. o miejsce w pierwszej trójce premiowane awansem!

Nasz rywal jest jednym z dwóch (obok Iskry Połomii) drużyn, które zapewniły już sobie awans i będą teraz rywalizować tylko o miejsce w tabeli. Jest to bardzo skomplikowana sytuacja ale możemy mieć tu do czynienia z tzw. "małą tabelką". Już wyjaśniamy. Otóż w przypadku naszego remisu, zwycięstwa Przyszłości z Bobrownikami i porażki Iskry z Kozłową, TRZY drużyny będą miały po 61 punktów, a ta sytuacja nie daje nam miejsca w pierwszej trójce gdyż przegrywamy o jedną bramkę z drużyną Chechła. Każda strata punktów przez Przyszłość w meczu z Bobrownikami daje nam premiowane miejsce. W przypadku potknięcia się Iskry i naszego zwycięstwa możemy wygrać nawet ligę, a każde nasze zwycięstwo daje możliwość nie patrzenia w tył na rywali i drugie miejsce.

Jak widzimy wszystko jest bardzo skomplikowane i losy mogą się ważyć nawet do niedzieli ponieważ dopiero wtedy rozegrany zostanie mecz Połomii w Kozłowej Górze. W pozostałych meczach na szczycie my zagramy w Nakle, a Chechło na Orle Bobrowniki. W innych meczach decydować będzie kolejność miejsc w tabeli: Zendek podejmie Zgodę, NikPol Górnika, Tarnowiczanka Strzybnicę, a Wieszowa Orła Koty.

Coraz mocniej każdy zawodnik odczuwa trudy tego sezonu.. trzeba uważać na kontuzje mięśniowe itp. W życiu każdego piłkarza dzieją się wyjątkowe rzeczy. Wydaje mi się i uważam, że człowiek rodzi się po to aby przeżyć te chwilę! Aby pokonać stres i osiągnąć sukces! PANOWIE!!! Trzeba naładować baterię, spiąć się i zagrać ten ostatni szpil jak każdy - z zimną głową, z pewnością siebie, prowadząc grę i zdobywając cudowne gole. Nie szczędźmy łez i wzruszeń po meczu, ale najpierw do nich doprowadźmy.

Zbliża się meta sezonu 2018/19.. Kto okaże się najmocniejszy mentalnie? Kto zostanie mistrzem ligi? a kto w przyszłym sezonie zagra w KLASIE A? Odpowiedzi poznamy w ten weekend!

Zbiórka i odprawa o godzinie 15:30. Zbiórka dla kibiców 15:50. Wyjazd 16:00! RODŁO!!!