Podsumowanie I kolejki i zapowiedź II !

W poprzedniej kolejce nikt w naszej grupie nie podzielił się punktami. Nasz PTS pewnie wygrał w Kotach 1-4, a rezerwa Gwarka TG wygrała w reptach 3-4. Unia II Strzybnica pokonała naszego najbliższego rywala z Tarnowic 2-1, a Naprzód Wieszowa swój mecz przełożył na środek listopada.

W Grupie I punktami podzielił się Orzeł Bobrowniki z rezerwą z Kozłowej Góry, zwyciężył Piast w meczu z Nadzieją 1-2 oraz Andaluzja 3-2 z rezerwą Sokoła Orzech. Pauzował zespół z Zendka.

W najbliższej kolejce nasz zespół 1.09 zagra z Ts Tarnowiczanką początek o 17:00 w Górnikach. Koty podejmą Zgodę, Gwarek Wieszowę, a Strzybica uda się do Bobrownik Śl. W grupie I pauzuje Nadzieja. Do Kozłowej zawita Zendek, do Orzecha Piast, a Anda podejmie Orła Borbowniki.

Zapraszamy wszystkich w niedzielę o 17:00 na sportową!