Podsumowanie II kolejki i zapowiedź III i meczu Pucharowego !

Był to weekend pełen emocji, a oto jego skrót i zapowiedź kolejnego!

W grupie I pierwsze zwycięstwo odniósł Orzeł Bobrowniki wygrywając u spadkowicza z Andaluzji 1-3, wygrała też Tęcza pauzująca w I kolejce 2-0 pokonując rezerwę z Kozłowej Góry. Sokół II Orzech zremisował z Piastem Ożarowice 1-1, a Nadzieja pauzowała. W następnej kolejce Orzeł Bobrowniki podejmie rezerwę z Orzecha, Zendek zagra z Andaluzją, a Nadzieja z Kozłową Górą, a od ligi odpocznie Piast.

W naszej grupie gradobicie w Chechle gdzie swoje mecze rozgrywa rezerwa Gwarka Tarnowskie Góry. Rezerwa ta rozbiła Wieszowę 11-1! Zgoda wygrała w Kotach, a Strzybnica odniosła 2 porażkę, tym razem z Górnikiem Bobrowniki. Nasz PTS pokonał Tarnowiczankę, zapraszamy do relacji.

W najbliższy weekend podejmiemy LKS Zgodę Repty Śl. która tak jak my ma komplet punktów po walkowerze w pierwszym meczu. W pozostałych meczach Strzybnica podejmie Gwarek II TG, Wieszowa Orła Koty, a Tarnowiczanka Górnika Bobrowniki.

W środę zagramy w II rundzie Pucharu Polski podokręgu Bytom. Jesteśmy jedynym zespołem z Klasy B któy pozostał w tych rozgrywkach. Nasz zespół zagra z DKS Czarnymi Kozłowa Góra, a więc beniaminkiem Zina Klasy Okręgowej. Będzie to okazja do sprawdzenia się na tle przeciwnika z wyższej ligi i zebrania minut dla graczy którzy nie dostają tyle szans w lidze. W pozostałych meczach Olimpia Boruszowice zagra z Dramą Zbrosławice, Sokół Orzech z Ruchem Radzionków, Odra Miasteczko z Gwarkiem Tarnowskie Góry, a Silesia Miechowice, Orzeł Miedary, Szombierki Bytom i Orkan Dąbrówka Wielka otrzymały wolny los.