Podsumowanie III kolejki i zapowiedź IV !

Miniony weekend dostarczył nam wielu emocji, zarówno w naszym meczu jak i całej lidze.

W I grupie Klasy B swoje mecze wygrały Orzeł Bobrowniki i Nadzieja Bytom kolejno z Sokołem II Orzech i Czarnymi II Kozłowa Góra. Punktami podzieliły się zespoły z Zendka i Andaluzji. Piast Ożarowice pauzował. W następnym tygodniu Andaluzja zagra z Nadzieją Bytom, która zdobyła pierwsze punkty, Tęcza pojedzie do lidera z Bobrownik, a Piast Ożarowice uda się do Kozłowej Góry. Pauzuje Orzech.

W II grupie niespodzianki nie sprawiła Unia, która uległa rezerwie Gwarka TG, aż 0-7. Wygrała wieszowa również wysoko bo aż 6-1 w Kotach i Tarnowiczanka 5-1 z Górnikiem Bobrowniki, z którym zmierzymy się w najbliższą niedziele. My natomiast wygraliśmy pierwszą połowę ze Zgodą Repty i nie pozwoliliśmy wygrać drugiej gościom równie wysoko kończąc spotkanie wynikiem 3-2.
W najbliższy weekend podejmiemy Górnika II Bobrowniki, który rozegrał tylko dwa mecze i jeden wygrał, drugi zaś przegrał. To spotkanie odbędzie się w niedzielę o 16:30. W pozostałych meczach do Chechła gdzie mecze swoje rozgrywa rezerwa Gwarka zawita Tarnowiczanka. Zgoda Repty podejmie Wieszowę, a Koty Strzybnicę.