Podsumowanie IV kolejki i zapowiedź V !

Za nami IV seria gier obu grup rozgrywek Klasy B sezonu 2019/20!

W grupie I wygrywali gospodarzy, goście niestety nie podołali by wywalczyć aby remis. Orzeł Bobrowniki aktualny lider grupy utrzymał swoją pozycję wygrywając 3-2 z Tęczą Zendek. Druga Andaluzja pokonała Nadzieję Bytom 2-1 choć przegrywała 0-1. Rezerwa Kozłowej Góry pokonała Piasta Ożarowice. Pauzował Orzech, który w najbliższej kolejce pojedzie w delegacje do Zendka. Andaluzja zagra w Ożarowicach, a lider pojedzie do Bytomia. Pauzuje drużyna DKS-u.

W grupie II świetnie gra nasz PTS, który jest liderem z kompletem punktów po wygranej z rezerwą Górnika Bobrowniki. Zachęcamy do relacji. W pozostałych meczach Gwarek wygrał pewnie 2-0 z Tarnowiczanką, a Koty minimalnie wygrały z rezerwą Unii 3-2. Nasz najbliższy rywal do którego udamy się w najbliższą sobotę, a więc Naprzód Wieszowa wygrał w Reptach 0-1. W pozostałych meczach Gwarek zagra w Bobrownikach, Repty w Strzybnicy, a Koty w Starych Tarnowicach.

Zapraszamy wszystkich na ul. Powstańców Śląskich w Wieszowej na godzinę 16:00 gdzie zagramy w małych derbach z Naprzodem! #DowejRodło #WyjazdRzeczŚwięta #PoPiąteZwycięstwo