Podsumowanie V kolejki i zapowiedź VI

Niezwykle emocjonujący weekend w Serie B!

W grupie I mieliśmy nie lada sensacje. Nadzieja ograła lidera z Bobrownik! aż osiem bramek padło na stadionie przy ulicy Worpie 15 z czego 5 zdobyli gospodarze! Potknięcia lidera nie wykorzystała Andaluzja, która bezbramkowo zremisowała w Ożarowicach. Zendek pewnie pokonał 3-0 rezerwę z Orzecha. Pauzująca Kozłowa II Góra w najbliższej kolejce zagra z ostatnim Sokołem II Orzech. Zendek podejmie wchodzącą w odpowiedni rytm Nadzieję, a lider podejmie Piasta Ożarowice.

W naszej II grupie my zaliczyliśmy pierwszy remis. Po bramkach Grzesia Zielińskiego i Marcina Osmańczyka zremisowaliśmy 2-2 z Naprzodem. W pozostałych meczach Gwarek nasz najbliższy rywal pokonał rezerwę Górnika Bobrowniki 5-2. Repty uległy w Strzybnicy 2-1, a TS Tarnowiczanka pokonała Orła Koty 3-2. W najbliższy weekend najciekawiej zapowiada się starcie naszego PTS-u z rezerwą Gwarka TG, a więc lidera i vice-lidera których dzieli zaledwie 1 punkt. W pozostałych meczach Repty podejmą Tarnowiczankę, Koty Górnika Bobrowniki, a Strzybnica uda się w delegację do Wieszowy.