Podsumowanie VI kolejki i zapowiedź VII !

W miniony weekend nasza drużyna doznała pierwszej porażki w tym sezonie. A jak radziła sobie reszta ligi?

W naszej grupie bardzo ważny mecz wygrała Repecka Zgoda pokonując przy ulicy Staszica Tarnowiczankę 2-1. Punkty także zdobył Orzeł Koty wygrywając 4-0 z Górnikiem II Bobrowniki. Tempa nie zwalnia Wieszowa która tym razem pokonała Unię 5-1. W najbliższej kolejce nasz PTS uda się do Strzybnicy w poszukiwaniu kolejnych punktów. Tarnowiczanka zagra z Wieszową na własnym terenie, Zgoda pojedzie do Bobrownik, a Orzeł Koty do Chechła na mecz z rezerwą III-ligowca.

W drugiej grupie punktuje Nadzieja, która ograła Tęczę w Zendku 1-4. Punkty także zdobył Piast Ożarowice w Bobrownikach (0-3) gdzie mimo dwóch kolejnych porażek Orzeł nadal jest liderem grupy. W ostatnim meczu Sokół Orzech uległ Czarnym 0-5. Kolejka dla gości! Pauzowała Andaluzja, która w najbliższy weekend uda się do Kozłowej Góry. Przy Worpie 15 zagra Sokół II Orzech, a Piast Ożarowice podejmie Tęczę. Pauzują Bobrowniki.