Podsumowanie meczy przed rundą rewanżową i zapowiedź VIII kolejki!

Za nami 7 meczy w grupie 2 oraz 6 meczy w grupie 1! Jak prezentuje się tabela i kto na chwilę obecną znajdzie się w grupie mistrzowskiej i z jaką ilością punktów? Na te pytania poznacie odpowiedź w tym artykule. Na początek jednak krótko o ostatniej kolejce!

W grupie 1 swoje spotkania wygrywali gospodarze! Nadzieja ograła Sokół II Orzech 4-1, Piast Ożarowice w derbach pokonał Tęczę 3-1, a rezerwa Kozłowej pokonała Andaluzję 3-2. Pauzował Orzeł Bobrowniki. W 1 serii meczów rewanżowych pauzuję Zendek. Kozłowa Góra podejmie Orzeł Bobrowniki, Piast Ożarowice podejmie Nadzieje Bytom, a Andaluzja zagra w Orzechu.

W naszej 2 grupie jest niespodzianka. W jedynym sobotnim meczu porażkę odniosła ówczesna 3 drużyna w tabeli Naprzód Wieszowa przegrywając 3-1 w Starych Tarnowicach. Nasz PTS pokonał 2-3 Unię Strzybnica. Gwarek rozgromił Orła Koty 9-2 a Górnik Bobrowniki przegrał 1-2 ze Zgodą Repty Śl. W najbliższy weekend nasz PTS o 15:00 podejmie Orzeł Koty. W poprzednim wyjazdowym meczu odnieśliśmy pewne zwycięstwo 1-4. Zgoda zagra w Chechle z Gwarkiem, Górnik Bobrowniki podejmie Wieszowę (będzie to pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, w I kolejce mecz został przełożony), Tarnowiczanka natomiast zagra z Unią Strzybnica.

PODSUMOWANIE:
GRUPA 1​

AWANS GRUPA MISTRZOWSKA:

1. Nadzieja Bytom - 6 punktów; ( Zwycięstwa: Orzeł, Kozłowa; Porażka: Piast)
  2.  Piast Ożarowice - 6 punktów; (Zwycięstwa: Orzeł, Nadzieja; Porażka: Kozłowa)
  3. Kozłowa II Góra - 4 punkty; (Zwycięstwa: Piast; Remis: Orzeł; Porażka: Nadzieja)
  4. Orzeł Bobrowniki - 1 punkt (Zwycięstwa: BRAK; Remis: Kozłowa; Porażka: Nadzieja, Piast)

GRUPA NIEMISTRZOWSKA:

1. Andaluzja Brzozowice-Kamień
  2. Tęcza Zendek
  3. Sokół II Orzech

GRUPA 2: