Podsumowanie IX kolejki i zapowiedź X !

Za nami 10 seria gier w naszej Bytomskiej Klasie B!

W grupie I pauzował lider - Nadzieja Bytom i wykorzystali to pozostali spychając Bytomian na 3 pozycje. To tylko pokazuje zbliżone wartości punktowe pomiędzy drużynami. Orzeł Bobrowniki po zwycięstwie 4-2 nad Andaluzją przejął żółtą koszulkę lidera. Drugi Piast Ożarowice tylko zremisował z ostatnim Sokołem II Orzech, a Kozłowa Góra uległa w Zendku 4-1. W najbliższej kolejce Nadzieja poszuka punktów w Kozłowej Górze, Orzeł Bobrowniki w Orzechu, a Zendek w Piekarach Śl. na terenie Andaluzji. Pauzuje drużyna Piasta.

W naszej grupie udało nam się zwyciężyć 0-1 w Tarnowicach i wskoczyć na fotel lidera! W pozostałych meczach niespodziewanie Wieszowa ograła Gwarek II TG 3-1. Czy to aby dlatego, że w tym samym czasie swój mecz grała I drużyna? Zobaczymy czy inne drużyny naszej ligi zastosują podobną taktykę. Unia II Strzybnica wygrała z Górnikiem II Bobrowniki 3-0, Repty natomiast przegrały 1-2 z Orłem Koty, który włączył się w walkę o pierwszą czwórkę. W najbliższej kolejce zagramy u sąsiadów, małe derby, ze Zgodą Repty, startujemy w niedzielę o 14:00. TS Tarnowiczanka jedzie do Bobrownik, Gwarek podejmuje Strzybnicę, a Koty Wieszowę.