Trzeba nabrać rozpędu!

Po sobotnim zwycięstwie nad Nadzieją Bytom wróciliśmy na miejsce premiowane awansem. To jednak nie oznacza, że możemy osiąść na laurach. Przed nami 6 ciężkich pojedynków i w każdym trzeba zostawić serducho na boisku i zdobyć 3 punkty.

W sobotę wygrał również lider z Połomi pokonując drużynę Przyszłości. Orzeł Bobrowniki na własnym stadionie zatrzymał Nakielskiego Orła remisując 2-2. Również Orzeł Koty zremisował po gradobiciu 4-4 na wyjeździe w Zendku, który w najbliższą niedzielę przyjedzie na mecz z naszym PTS-em. Wygrała Wieszowa i Repty, Z Nik Polem i rezerwą Górnika Bobrowniki. Od dna coraz mocniej odbija się także drużyna CZarnych II Kozłowa Góra która wygrała kolejne spotkanie tym razem z Tarnowiczanką.

W najbliższy weekend pauzująca Unia Strzybnica podejmie Nadzieję Bytom. Chechło zagra z Wieszową, a Połomia z Reptami. Orzeł Bobrowniki zagra z Orłem z Kot, a Orzeł Nakło z rezerwą Czarnych. Tarnowiczanka podejmie Nik Pol a Tęcza Zendek w delegacje uda się do Górnik. Zespół Górnika Bobrowniki pauzuje.

Zapraszamy wszystkich w niedzielę na sportową 8!