Wszystko w swoich rękach!

Po ostatniej kolejce i remisie 2-2 z Orłem Bobrowniki nasz szanse w walce o pierwszą "trójkę" są w naszych rękach. Przed nami jednak dużo pracy co dało się odczuć na wczorajszym treningu.

XXVI kolejka za nami, bez niespodzianek. Chechło wygrało w Reptach 1-4, Nakło rozgromiło NIKPOL 1-5, a Iskra pauzowała. W pozostałych meczach zwycięstwo Strzybnicy w Zendku 3-7, remis Wieszowy z Tarnowiczanką, 2-1 dla Nadziei w meczu z Górnikiem Bobrowniki i magiczne 5-0 Czarnych Kozłowa Góra z Orłem Koty. Potyczka z tymi pierwszymi czeka naszą drużynę już w najbliższy weekend.

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że nigdy nie wiadomo na co stać drużynę mającą rezerwy. Tak było tym razem. Mecz A-klasowej Kozłowej Góry nie odbył się w miniony weekend z powodu zalania boiska Czarnych Sucha Góra i możemy się tylko domyślać ilu zawodników rezerw wystąpiło w tym meczu. Nie mniej jednak musimy spodziewać się ciężkiego spotkania bo tak jak ostatnio (0-5) bez naszej bardzo dobrej gry nie będzie. Ale nie ma się czego bać. Wiemy bowiem dobrze, że naszych zawodników stać na bardzo dużo!

Zapraszamy na nasz mecz w najbliższą niedzielę na godzinę 17:00! W pozostałych meczach Iskra zagra z Nadzieją, Orzeł Bobrowniki podejmie Unie, a Koty NIKPOL. Do Nakła zawita Tarnowiczanka, Wieszowa do Rept, a Zendek do Górnika. Przyszłość pauzuje w tej kolejce.